З 1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. На цьому наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час селекторної наради з керівниками областей.

«Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, Урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким», — зазначив очільник Уряду.

Водночас за словами прем’єр-міністра, держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу», — наголосив Денис Шмигаль.

Приватизація дасть можливість розширити виробництво для аграріїв. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів.

Уряд намагається допомогти не лише з розвитком бізнесу, а й з релокацією у більш безпечні райони країни. У рамках такої програми вже 692 компанії переїхали на нове місце, з них 484 відновили роботу.