Уряд підтримав подання жінки на посаду.

Харківська лікарка Ірина Кондратова, яка потрапила на обкладинку американського журналу Time та стала однією з сотні найвпливовіших жінок світу за версією ВВС у 2022 році, обійняла посаду заступника голові Національної служби здоров’я України. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

«Керівниця Харківського регіонального перинатального центру, доцент кафедри педіатрії №1 та неонатології Харківського національного медичного університету. Лікарка, яка майже три місяці приймала пологи у підвалі, жила поруч з колегами та пацієнтами, навіть під обстрілами ворога продовжувала надавати медичну допомогу вагітним. Так знають її в світі та в Україні. Від сьогодні – ще й заступник голови НСЗУ», – написав Ляшко.

Також минулого року відомий футболіст Девід Бекхем передав медикині на добу свій акаунт в Instagram, щоб зібрати гроші на обладнання для немовлят.

Віктор Ляшко привітав лікарку з призначенням на посаду та зазначив, що вважає це значним підсиленням команди.

Довідка

Ірина Кондратова народилася у Харкові, навчалася в школі № 74. Закінчила Харківський національний медичний університет. З 1994 року працює лікарем. А у 2012 році стала керівницею Харківського регіонального перинатального центру.

Нагороджена орденом Княгині Ольги ІIІ ступеня. Увійшла до рейтингу сотні найвпливовіших жінок світу за версією ВВС, які надихали протягом 2022 року. З початку повномасштабного вторгнення жінка майже три місяці приймала пологи у підвалі й жила разом з колегами у відділенні, де під обстрілами спостерігала вагітних.

Читати також:

  • Понад 1400 медзакладів пошкоджено в Україні за час повномасштабного вторгнення.
  • На відновлення зруйнованих армією РФ медзакладів виділено понад 3 млрд грн.
  • У Дергачах відновлюють будинки та лікарні.