На закордонні концерти українського гурту 5ʼnizza та музиканта Сергія Бабкіна квитки продають через компанію Ticketscloud, яка заснована в Росії, пишуть у виданні «Слух».

До видання звернувся один із читачів із зауваженням, що українські музиканти співпрацююють із російськими промоутерами та квитковими операторами, тому медіа провело розслідування.

З’ясувалося, що Андрій Запорожець та Сергій Бабкін організовують у Європі благодійні концерти для допомоги потерпілим від війни українцям та українкам. Разом із тим вони користуються послугами промоутера Somewhere Show.

Somewhere Show називає себе міжнародною компанією, але соцмережі веде російською мовою, а більшість організованих шоу — це концерти росіян.

Якщо купляти квитки на виступи 5ʼnizza та Сергія Бабкіна, сайт Somewhere Show перенаправляє на сторінку, де можна побачити умови покупки та те, що квитковий оператор має представництво в Москві, передає видання.

Окрім цього, організатором майбутнього концерту Сергія Бабкіна в Чехії, запланованого на 22 вересня, є російський промоутер і музичний журналіст Володимир Єркович.

За даними медіа, компанія Ticketscloud не лише має представництво в Росії, але й була заснована у РФ. Її засновником є росіянин Єгор Єгєрєв, який наразі живе за кордоном.

Учасник гурту 5ʼnizza Андрій Запорожець неодноразово потрапляв у скандали через виступи в Росії та тимчасово окупованому Криму. Раніше виконавець заявляв, що не збирається припиняти свою діяльність у РФ, адже SunSay там має аудиторію, яка формувалася роками. Крім того, напередодні вторгнення РФ в Україну артист мав заплановані гастролі в країні-агресорі. Пізніше Запорожець казав про наклеп із боку російських агентств, які продовжують анонсувати його концерти на території РФ. Він зазначив, що залишається в Україні та не планує вирушати на гастролі до країни, яка розв’язала війну в Україні.

Сергій Бабкін із початку повномасштабного вторгнення виїхав до Німеччини разом із дружиною та трьома дітьми. Там родина отримувала соціальну допомогу до вересня 2022 року, оскільки почали надходити доходи з концертів. Тієї ж осень артист повернувся в Україну.

Читайте також

  • «Усе, що ви бачили у фільмі — реальність кожного дня». Прем’єра стрічки «20 днів у Маріуполі» в Харкові.