Самый сложный, самый личный, самый болезненный и самый долгий, он не мало причинил мне дискомфорта и, надеюсь, причинит и вам”. – Чекачков И.

Не могли прогавити фотовиставку ілюзії Ігора Чекачкова в галереї Come IN.

Назва проекту – серійний номер жорсткого диску об’ємом 3Тб, з 250 000 фото автора та хронологією в 10 років. Просто уявіть собі, скільки годин свого життя фотограф віддав на полювання моментів?! Скільки переживань, вражень та думок було пережито в цій фіксації буття?! Технічний крах майже стер все цю історію. Але проблема трансформувалася в фотокнигу.

NA4JOPM8 – вдала подача технічного чорного лебідя, відображення стику дійсності та уявної ілюзії.

“..фотография, которая мне наиболее интересна, это когда я ничего не придумывая – реагирую.”, підхід автора до фотографії (зі слів COME IN):

Там є і Майдан, політичне становище тодішнього Харкова, інтимні сесія, фотожурналістика і просто комерційні проекти, які грають на відчуттях.

Такі виставки проходять, як вибух. Всі випадкові глядачі, друзі, колеги, критики та просто любителі мистецтва поступово прибувають, створивши ядро, обмінявшись першим враженням. А через мить організатори та фото-художник збирають всіх для промови.

Хочеться згадати пряму мову фотографа про своє емоціональне відчуття в той момент:
“Я слышал скрип винчестера и мне становилось больно.”

Чи передалося це відчуття з фоном виставки? – так.
Особливо відчутна була актуальна нейтральність зараз до старих невирішених проблем, як крок скрізь невдалий час.

Не покладайте рук, та вірте в краще – інсталяція триває до 1 червня.