Освітня програма має на меті допомогти українським жінкам, які втекли від війни, знайти нові можливості для професійного розвитку у важкі часи.

Жінкам-переселенкам та внутрішньо переміщеним особам в Україні та Польщі пропонують долучитися до освітньої програми, яка дозволить їм розвинути підприємницькі навички, фінансову безпеку й цифрову грамотність. Творці проєкту зазначають, що це має допомогти жінкам знайти нову роботу або розпочати власний бізнес. Про це повідомили у пресслужбі організації ООН Жінки.

«Головною метою програми є надання ключових інструментів, які забезпечать цифрову грамотність, економічну самодостатність та фінансову безпеку українських жінок та їх родин. Завдяки набутим знанням та навичкам у підприємництві та цифрових технологіях жінки зможуть розпочати власні бізнеси, знайти роботу або розширити свої професійні можливості»,  – ідеться в повідомленні.

Як проходитиме навчання?

Програма розрахована на пів року. До неї будуть залучені експерти з України та Європи, які проводитимуть освітні лекції, надаватимуть менторську підтримку та консультації. Усього в проєкті братимуть участь 80 відібраних кандидаток. Основна частина навчання складатиметься з 10 модулів і проходитиме онлайн. Також в рамках програми, жінки дізнаються як розробити бізнес-стратегії та інтегрувати стійку модель соціально відповідального бізнесу. 

Навчальний контент програми буде доданий на онлайн портал Дія.Бізнес для вільного доступу максимально широкій аудиторії, демократизуючи доступ українців до знань та цифрових технологій.

«Інновації та цифрові технології знаходяться в авангарді сталого відновлення. Інтегруючи цифрову грамотність і розвиток навичок у цю програму, ми розширюємо можливості українських жінок стати агентками змін у своїх громадах. Маючи можливість застосовувати цифрові технології, вони можуть посилити свій голос, отримати доступ до нових ринків і стимулювати інклюзивне економічне зростання. Ця програма є доказом нашого прагнення до того, щоб жодна жінка не залишилася осторонь у процесі цифрової трансформації України», – розповіла Cабін Фрейзер Гюнеш, представниця ООН Жінки в Україні.

Читати також:

  • У ХОВА розповіли, скільки грантів отримали підприємці за програмою єРобота
  • Мінцифри презентувало інтерактивні симулятори з онлайн-безпеки для дітей та батьків
  • Сімейні та жіночі підприємства в Україні зможуть отримати гранти від США

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.