В Україні запускають безплатний освітній STEM-курс від академіків та науковців з Оксфордського, Гарвардського та Кембріджського університетів і NASA.

Курс розробили, щоб люди з усього світу мали доступ до провідних досягнень у STEM-спеціальностях, також це можливість підготуватися до подальшого навчання та кар’єри в цій галузі.

Організатори: благодійна організація Zalli Foundation спільно з ГО We Speak Science і ГО STEM is FEM.

Чому навчатимуть?

Учасники впродовж трьох тижнів учасники слухатимуть лекції про клітинну біологію, космічну біологію та аналітику даних, які викладатимуть учені з Гарвардського, Кембріджського та Оксфордського університетів.

Слухачі також зможуть поспілкуватися із запрошеними вченими та студентами з інших країн.

Крім того, є можливість узяти участь у STEM-змаганнях, які оцінюють академіки з університетів Ліги плюща в та конкурсі SPACE, у журі, якого входять науковці, які пройшли навчання в NASA.

Уся програма викладатиметься англійською мовою та розпочнеться 27 лютого. Подати заявку можна до 20 лютого.

Як узяти участь?

Узяти участь може будь-який українець віком від 16 років. До лекцій можуть доєднатися всі охочі, без попередніх знань у темах.

Якщо в студента немає можливості долучитися до занять онлайн, то він може переглянути матеріал самостійно в будь-який час на освітній платформі Insendi, яка разом зі StudyGroup підтримує We Speak Science.

У кінці учасники отримають сертифікат про проходження STEM-курсу від науковців світового рівня.

  • МОН запрошує охочих поліпшити навички з англійської мови.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.