Компанія Google знову відкрила для українців можливість публікувати відгуки, ставити запитання та додавати інформацію про свій бізнес на мапах.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Торік у квітні Google заблокував для українців можливість користуватися Google business та додавати нові об’єкти на карти задля безпеки. Через це в Україні не можна було публікувати відгуки, ставити запитання та додавати інформацію про свій бізнес.

Наразі доступ поновили. Федоров зазначив, що команда Мінцифри працювала спільно з Google, що допомогло знову додавати нові об’єкти, залишати коментарі тощо.

Черещ безпекову ситуацію у липні 2022 року вебсервіс Google Maps заблокував в Україні ще дві функції. Вони надавали певну інформацію користувачам у режимі реального часу.

Ідеться про функцію накладання в реальному часі дорожнього руху на Google Maps, а також функцію Live Busyness, яка показує, наскільки популярне місце може бути в певний момент часу. Компанія вимкнула ці функції, аби їх не використовували росіяни та колаборанти у власних цілях.

Читайте також

  • Для вчителів запустили гайд, як використовувати ChatGPT для навчання.