З 20 червня регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відновлює курсування окремих приміських поїздів між Харковом та населеними пунктами в області.

АТ «Укрзалізниця» призначає такі приміські поїзди:

  • № 6177/6178 сполученням Харків-Левада – Золочів вирушатиме зі станції Харків-Левада о 14.55 та прибуватиме до Золочева о 17.19. 
  • № 6179/6180 сполученням Золочів – Харків-Пасажирський відправлятиметься із Золочева о 17.39 та прибуватиме на кінцеву станцію о 19.19.

Актуальний розклад руху приміських потягів розміщено на сайті Південної залізниці.

В Україні досі офіційно не перейменували назви Південної та Південно-Західної залізниць — УЗ. Торік у застосунку «Дія» провели опитування громадян щодо перейменування регіональних філій «Південна залізниця» та «Південно-Західна залізниця», проте юридично ці філії досі мають попередні назви.

Маршрут Харків-Київ залишається одним з найпопулярніших серед пасажирів Укрзалізниці. Також українці обирають напрямки з Києва до Львова та Дніпра. 16 червня Укрзалізниця перевезла майже 95 тисяч пасажирів. Це найбільша кількість пасажирів, які впродовж однієї доби подорожували залізницею від початку 2024 року.

Читайте ще

В УЗ не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».

В Укрзалізниці заявили про борг у майже 17 млн грн за пільгові перевезення на Харківщині. За 11 місяців 2023 року АТ «Укрзалізниця» територією Харківської області перевезено пільгових пасажирів залізничним транспортом у приміських поїздах на суму 21,3 млн грн. Про це у відповіді на запит Ґвара Медіа повідомила пресслужба перевізника.