На сьогодні виплати на суму 56,6 мільйона гривень вже отримали 760 заявників.

1153 заявники з Харківської області за програмою єВідновлення отримають компенсації за їх зруйноване житло у розмірі 96,5 мільйона гривень. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Продовжуємо працювати над наповненням реєстру пошкодженого нерухомого майна за програмою єВідновлення. Динаміку збавляти не можна. Кількість відповідних заяв від жителів громад, які найбільше постраждали від дій рашистів, збільшується», – сказав голова ХОВА Олег Синєгубов.

Також, за словами Синєгубова, додається ще одна опція – об’єкти нерухомості, які повністю зруйновані в результаті ворожої агресії. Станом на сьогодні, до Реєстру внесено інформацію про 38 536 пошкоджених або зруйнованих об’єктів нерухомості у Харківській області. 

«Від початку реалізації програми єВідновлення жителі регіону подали 12 650 заяв щодо отримання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла. Найбільше заяв надійшло від власників нерухомості з Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів. За програмою єВідновлення 760 заявників вже отримали грошову допомогу на суму 56,6 мільйона гривень», – розповів директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських. 

Наразі у 53 громадах регіону створено відповідні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджену нерухомість за програмою єВідновлення, а у 49 громадах вони активно функціонують.

Читати також: