Євген Водовозов, який працював заступником міського голови Харкова з питань інфраструктури, звільнився за власним бажанням з 1 грудня 2023 року.

Про це він розповів у коментарі Суспільне Харків.

«У мене є сімейні обставини, тому я вирішив звільнитися. Поки що не планую повертатися до міськради. Жодної конфліктної ситуації немає, я заздалегідь написав заяву, й Ігор Олександрович Терехов її підписав», — сказав Водовозов.

Хто займе посаду, Водовозов не знає. Зазначає, що це має вирішити міський голова. Експосадовець не планує їхати з Харкова.

Що відомо про Євгена Водовозова

50-річний Євген Водовозов — кандидат економічних наук. За даними міськради, його стаж держслужби та служби в органах місцевого самоврядування складає понад 14 років.

Водовозов був радником колишнього міського голови Геннадія Кернеса, а також директором міського департаменту транспорту і зв’язку. З лютого 2015 року працював заступником міського голови з питань інфраструктури.

Євген Водовозов — депутат облради від Блоку Кернеса «Успішний Харків».

Читати також:

У ХОВА підтвердили звільнення першого заступника Синєгубова Олександра Скакуна. Рішення про звільнення з посади прийнято 7 листопада.

Зеленський підписав укази про кадрові зміни в СБУ: кого звільнили та призначили.