Платформа UNITED24 спільно з LEGO Creators оголосила про створення ініціативи, аби зібрати кошти на відбудову України, зазначає міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Топові розробники конструкторів допоможуть створити LEGO-моделі визначних українських пам’яток, щоб зібрати кошти на відбудову України… Українські LEGO-пам’ятки — це можливість уже зараз долучитися до відбудови та популяризувати архітектурну спадщину України», — йдеться в повідомленні.

Вже створили перші LEGO-моделі в лімітованій кількості — київську Україну-Мати, кримське Ластівчине гніздо та маріупольську стару водонапірну вежу. Їх можна отримати лише вигравши за пожертву від 24$ через UNITED24.

Кошти спрямують на відновлення будинків у Київській області, зазначає Федоров.

United24 – це фандрейзингова платформа, що займається збором пожертв для підтримки України. Її запустили 5 травня 2022 року. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та розподіляються між профільними міністерствами.

Гроші спрямовують за чотирма напрямами: армія та розмінування, медична допомога, освіта та наука і відбудова України. Звітність про розподіл та використання коштів оновлюється щотижня.

До підтримки платформи долучилися відомі співаки, актори та громадські діячі. Зокрема, амбасадорами стали Міша Коллінз, Беар Гріллз, Орландо Блум, Кетрін Винник, Мішель Азанавічус, Бред Пейслі, Тімоті Снайдер, Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усик тощо.

Читайте також

  • United24 зібрала майже пів мільярда доларів за пів року існування