Волонтери роздають гуманітарну допомогу в Старовірівці Куп’янського району — фото

Поліна Куліш - 20 Вересня 2023 | 14:12

Волонтери громадської організації «Я врятований» спільно з американською християнською організацією «Samaritan’s Purse» роздали продуктові набори у Старовірівці Шевченківської громади.

Волонтери роздають гуманітарну допомогу в Старовірівці Куп’янського району / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа

Старовірівка розташована на правому березі річки Оскіл, в 14 кілометрах на схід від Куп’янська. Село перебувало під окупацією до 8 вересня 2022 року, коли його визволила 92-га окрема механізована бригада «Івана Сірка». Мешканці Старовірівки були вкрай щасливі бачити прихід українських захисників під час деокупації, підкреслює Олена.

Ми зустрічаємо її поряд з автівкою волонтерів. Вона, як і інші мешканці села прийшла отримувати гуманітарну допомогу. Хто з візочками, хто з велосипедами — селяни поступово стягуються до волонтерів.

Олена / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа

Олена розповідає нам про своє життя до повномасштабної війни. Вона працювала кухаркою у Харкові, але народилася і зараз живе в Старовірівці та не має наміру виїжджати. Вона піклується про свого чоловіка з інвалідністю 3-ї групи та похилу тітку.

Щоб прогодувати сім’ю, Олена вирощує овочі та утримує курей. Жінка час від часу отримує продуктові набори від волонтерів, але наголошує на нестачі гуманітарної допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту та гігієнічних засобів.

Волонтери роздають гуманітарну допомогу в Старовірівці Куп’янського району / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа

Читайте також

Залишитися або поїхати. День в евакуаційному бусі до Куп’янська.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.