6 грудня у Гончаренко центрі волонтер з Японії Фумінорі Цучіко провів святковий захід для дітей Харкова. У своїй одноденній резиденції 76-річний японець, який понад рік безплатно годує містян обідами, став Святим Миколаєм для малечі.
За словами самого Фумінорі, стати Святим Миколаєм та привітати маленьких українців та українок зі святом було його мрією. Аби втілити її, волонтер звернувся до команди освітньо-культурного простору Гончаренко центр.
«Ми надзвичайно раді не лише привітати малечу зі святом, а й водночас втілити мрію людини, яка присвятила себе Харкову та містянам. Напевно, сьогодні в місті не знайдеться нікого, хто б не знав про Фумінорі Цучіко. І якщо хтось заслуговує на роль Святого Миколая — то це саме він», — зазначила директорка освітнього простору Світлана Ісаєва.
Як зазначають організатори, захід був розрахований на дітей віком від 5 до 9 років. Усі відвідувачі освітнього простору отримали подарунки від Фумінорі та змогли поспілкуватися з волонтером.
Фумінорі Цучіко — 76-річний громадянин Японії, який приїхав в Україну на початку повномасштабного вторгнення, щоб допомагати Харкову. Кілька місяців він жив у метро, а під час активних обстрілів почав волонтерити. Згодом вирішив не повертатися до Японії, тож продав там будинок та відкрив на Салтівці кафе «FuMi Caffe», де безкоштовно годує містян обідами. Цьогоріч у серпні Фумінорі отримав відзнаку «Національна легенда України».
Більше про Фумінорі Цучіко та його кафе читайте на нашому сайті.
Читайте також
Його мрія — нагодувати кожну голодну дитину: Фумінорі Цучіко про життя в Харкові. Щодня 76-річний японець та місцева волонтерка Наталія роздають харків’янам 800-1000 пайків.
Як в 11 років зробити власну пасіку: історія Єгора із села Веселе. До повномасштабного вторгнення у селі проживало близько 1,8 тисячі жителів, серед яких 300 діти. Зараз же серед дітей залишається лише 11-річний хлопчик Єгор.
Про книжки та цікавих людей: Холодногірська бібліотека Харкова. Бібліотека традиційно вважається «місцем, де зберігаються книжки», але такий опис аж занадто обмежує спектр творчості та можливостей Холодногірської бібліотеки у Харкові.
Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!