Станом на 10 березня внаслідок чергового обстрілу Харківщині, у селі Слобожанщина під завалами загинуло 4 особи: 2 жінки та 2 дітей. 5-річній дівчинці вдалось вижити. Вона була травмована. Бригадою медиків її було госпіталізовано до Первомайської лікарні.

Випадковості невипадкові. Розмовляємо з перехожим в центрі Харкова

Сьогодні 10 березня ми поїхали в центр Харкова. Тут сталася страшна трагедія – місто вчергове атакували російські воєнні сили. Прогулюючись містом ми зустріли чоловіка, який став добровольцем на захист Харкова та країни.

Коли це все трапилось, я пішов добровольцем в Харківську обласну адміністрацію. Через деякий час, нас атакували крилатими ракетами – це було жахливо насправді, всередині будівлі було справжнє пекло. Я нікому не побажаю такого. Я був всередені, я записався добровольцем, тому що нашу країну підло атакували. У нас був мир, а зараз розруха. Навіть не можна уявити яке це зло, що пришло в нашу країну. Прошу всіх підтримувати одне одного та пильнувати, бо ти не зможеш захиститися від ракети, без нормальної протиповітряної оборони в даному випадку.

Оператор: Сергій Прокопенко, Монтаж: Олексій Ярошенко