Львівський медіафорум створив додаток для журналістів в Україні. Його мета – спростити взаємодію між медійниками з різних країн. 

«Від 24 лютого наш робочий телефон не стихав: іноземні видання надсилали запити на коментарі, міжнародні журналісти просили знайти фіксера чи перекладача, допомогти відшукати героя. Львівський медіафорум не мав ресурсів, щоб розв’язати всі питання, оскільки ми зосередились на допомозі українським медіаспеціалістам. Водночас ми розуміли, що комунікація, співпраця та співтворення – надактуальні. Тому створили Nibly», – розповіла менеджерка проєкту Наталія Болібрух. 

У додатку можна знайти проєкти, гранти, програми обміну, вакансії для медійників різних напрямів діяльності: журналістів, редакторів, медіаменеджерів, перекладачів, фотографів, відеографів, піарників, smm-ників.

У Nibly може зареєструватися як окремий фахівець, так і організація. 

Компанії можуть створювати самостійно пропозиції роботи та обирати спеціалістів, а медійники можуть розмістити посилання на портфоліо та переглянути пропозиції роботи в обраному регіоні. 

Також у застосунку є практичні поради від Львівського медіафоруму, які допомагають у повсякденній роботі. Nibly доступний у країнах Європи, окрім території росії та білорусі.

Завантажити можна за посиланням. Проєкт реалізували за підтримки ЄС за програмою House of Europe.

Нагадаємо, що 9 вересня Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами за мужність та самовідданість журналістів під час війни.