Залізничники закінчили відновлення інфраструктури та ремонт контактної мережі на ділянці між Харковом та Ізюмом.

Так, 10 листопада за цим маршрутом поїхали електропоїзди. Про це повідомила пресслужба «Укрзалізниці».

Сполучення забезпечується двома парами поїздів:

  • 6403 Харків-Пас. — Ізюм (відправлення з Харкова о 07:00, прибуття до Ізюма о 10:54); №6404 Ізюм — Харків-Пас. (відправлення з Ізюма о 16:53, прибуття до Харкова о 20:48);
  • 6426 Ізюм — Харків-Левада (відправлення з Ізюма об 11:10, прибуття до Харкова о 15:29); №6427 Харків-Левада — Ізюм (відправлення з Харкова об 11:58, прибуття до Ізюма о 16:37).

«На цей маршрут “Укрзалізниця” поставила один з капітально відремонтованих на власних потужностях вже під час повномасштабної війни електропоїздів. Це дозволило забезпечити мешканців звільнених від окупантів українських міст якісним та комфортним залізничним транспортом», — йдеться у повідомленні. 

 До повноцінного відновлення інфраструктури на напрямку курсували рейкові автобуси, але перехід на електропоїзди дозволить збільшити кількість місць для пасажирів.

  • Раніше Укрзалізниця запустила сполучення Харкова з деокупованим Куп’янськом. Це перший комбінований рейс Укрзалізниці, де 95% дороги долається поїздом, а остання миля від зупинної платформи Осинове до Куп’янська — безплатними маршрутними автобусами місцевої громади.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.