Відібрані проєкти у складі національної делегації представить українську технологічну екосистему на Collision Conference в Торонто, повідомляє Мінцифри.

Конференція є частиною серії технологічних заходів, зокрема Web Summit у Європі та Rise у Гонконгу. Щорічно її відвідує понад 40 тисяч учасників зі 135 країн та близько тисячі інвесторів, які шукають талановиті розробки для співпраці. Для українських проєктів — це шанс знайти потенційних клієнтів, партнерів та інвесторів, зазначають у міністерстві.

До участі запрошуються продуктові та сервісні компанії, які відповідають наступним критеріям:

  • від $10 тисяч щомісячного доходу;
  • до 250 співробітників.

Реєстрація заявок триватиме до 20 травня. Форму та додаткову інформацію можна знайти за посиланням. Публічний пітчинг заплановано на 23 травня 2023 року.

Участь української делегації відбудеться завдяки підтримці Міністерства цифрової трансформації України в партнерстві з Українським фондом стартапів спільно з Techosystem та Ukrainian bridge за підтримки Міністерства економіки України та WNISEF.

Інші можливості:

  • Громадський простір VeteranHub спільно з компанією SoftServe запускають безоплатний IT-курс для українських ветеранів і ветеранок та членів їхніх сімей.
  • Як прокачати hardware-стартап: презентують курс від YEP.
  • Українські екостартапи запрошують до участі в ClimateLaunchpad.
  • Стартував набір до програми для жінок-підприємиць в агросекторі.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook та переглядайте YouTube та TikTok.