Українська креативна агенція Bickerstaff.734 стала двічі найефективнішою на Effie Awards Europe. Це найпрестижніша нагорода у світі в галузі маркетингових комунікацій.

Креативники з Bickerstaff.734 отримали дві нагороди — бронзу за «Laska Upcycle Merch» та «All around the (Russian) World».

Що це за проєкти та чому вони важливі?

Laska Upcycle Merch — бронза в категорії «Positive Change Europe: Social Good — Non-Profit» (Позитивні зміни Європа — «Неприбуткові організації»).

Це екологічне рішення — мерч для брендів з одягу, який уже «прожив своє життя, перш ніж стати частиною чиєїсь корпоративної культури».

Компанії можуть створювати власні мерчі, не забруднюючи природу, адже брендові позначки наносяться на вже вживаний одяг. Протягом 10 днів проєкту до нього приєднались 27 українських компаній, серед них Планета Кіно, Comfy, Chicco, Sheriff, AJAX, Banda. А за 11 місяців цього проєкту було зібрано та передано на благодійність понад 1 мільйона 250 тисяч гривень.

All around the (Russian) World — бронза в категорії «Travel, Transport & Tourism» («Подорожі, транспорт та туризм»).

Це сайт, на якому росіяни могли дізнатися про наслідки війни для українських міст.

Коли жителі РФ у пошуковику вводили запит «місця для подорожей», серед запропонованих сайтів їм траплявся і розроблений креативною агенцією Bickerstaff.734. За концепцією, він схожий на AIRNB, але «російського видання». На ньому пропонувалось забронювати «квартиру з видом на зруйнований центр міста Харкова», або ж відвідати памʼятку — російську ракету, що стирчить із землі. А при натисканні на кнопку «Бронювання», росіян було переадресовано на канал із правдою про війну в Україні.

Як результат, понад 10 тисяч росіян дізналися правду в перші тижні війни.

Ці кейси показують нам, що ефективність проєктів залежать насамперед від користі, яку вони несуть.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.