З початку повномасштабної війни українці зібрали близько 11 мільярдів гривень через банки у monobank.

Про це повідомив співзасновник онлайн-банкінгу Олег Гороховський. 

  • Банки благодійних фондів зібрали 3,7 мільярда гривень;
  • Банки волонтерів – 6,8 мільярда гривень;
  • Благодійний кешбек – 78,1 мільйона гривень.
  • Збори, ініційовані monobank, сягають 325,5 мільйонів гривень.

Донатили навіть діти, зокрема 8-річний Лев переказав 1000 тисяч гривень на підтримку ЗСУ.

«Ми отримали внесок 100 000 гривень від клієнта, якому 8 років. Я попросив зв’язатися з його батьками та уточнити чи немає тут помилки. Останні два роки Лев просив усіх родичів і друзів дарувати йому на ДН лише гроші – він хотів відкрити свій бізнес, і тепер він їх усі переказав ЗСУ. Сказав, що без перемоги відкрити бізнес не зможе. Помилки немає», – розповідає Гороховський.

Лев став одним із понад 1 700 000 клієнтів monobank, які з початку повномасштабної війни підтримали ЗСУ через «банки» благодійних фондів, волонтерів, або переказували на благодійність кешбек.

Наймолодшому помічнику Збройним Силам України 6 років, він перерахував 5 гривень. Цей внесок є не менш важливим і лише підтверджує, що кожен може допомогти й кожен внесок важливий.

Нагорода від United24 / t.me/OGoMono

За цю підтримку України та українців онлайн-банк отримав нагороду від фандрейзингової платформи United24. Вона зроблена з бахмутської солі та кримського ракушняка. 

Банки – це сервіс накопичення від monobank. У ньому можна налаштувати сім різних способів поповнення накопичувального рахунку: п’ять зі своїх карт, і два способи організувати спільний збір коштів з іншими людьми, причому не тільки з клієнтами monobank.

  • У monobank додали мапу робочих терміналів для оплати.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.