Діти, які вимушено покинули Україну, вивчатимуть шкільну програму по 6-8 годин на тиждень.
У ці години входить вивчення українських шкільних предметів. Решту програми вони опановуватимуть в школах країн, в яких наразі проживають. Цю частину навчання їм зарахують автоматично. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду
«Близько мільйона дітей зараз за межами України. Наше завдання — зберегти їхній зв’язок з Батьківщиною і сприяти поверненню додому», – зауважив Шмигаль.
У Харківській області немає навчальних закладів, які готові розпочати роботу повноцінно офлайн. На рішення відкрити заклади офлайн або почату роботу в змішаному форматі впливає наявність укриттів, які відповідають нормам та думка всіх учасників освітнього процесу, зокрема дітей, їхніх батьків, вчителів та адміністрації закладів.
Читати також:
- 20 липня мер Харкова Ігор Терехов розповів, що у місті розглядають можливість навчання школярів у метро. З 1 вересня планують зробити комбіноване навчання, тому що для дітей, особливо першокласників, важливо вчитися офлайн, соціалізуватися.
- Онлайн чи офлайн, освітній процес у Харкові організують з урахуванням бажань батьків та безпеки дітей, заявив Терехов під час національного телемарафону. Він оголосив про зустрічі з батьками школярів для обговорення формату навчання. Зустрічі триватимуть з 27 липня по 11 серпня. Терехов сказав, що більшість батьків обирають навчання онлайн для своїх дітей.