Реалізувати проєкт планують у 2024 році.

У Пісочині Харківської області працюють над створенням безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення. Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротковських.

«Це буде пілотний населений пункт в Харківській області. Наразі вже готується проєктна документація. Ремонтні роботи планують розпочати з наступного року», – розповів він.

Пісочин був обраний у зв’язку з великою кількістю внутрішньо переміщених осіб, стрімким розвитком та тим, що є найбільшим населеним пунктом Харківського району після Харкова.

У селищі планують зробити більш доступними для маломобільних людей переходи, паркові зони, державні установи, житлові будинки та укриття.

Нагадаємо, люди з інвалідністю в Україні головним дискримінаційним моментом уважають мобільність – можливість вільно пересуватись за межами помешкання та неможливість доступу до об’єктів публічного простору. 

Читайте також

  • «ЛУН Місто» представив проєкт для покращення інклюзивності у містах – інтерактивну карту, пише The Village Україна. На ній зображені місця з інклюзивною інфраструктурою.