Міністерство культури та інформаційної політики України представило оновлений інтернет-сайт 18 вересня. Тоді стало відомо про перехід на нову адресу з mkip.gov.ua на mcip.gov.ua, а також зміни візуального оформлення, айдентики та логотипу.
У відомстві відзначили, що дизайн оновленого сайту перейняв стилістику та рекомендацій Мінцифри, однак містить багато елементів фірмового стилю МКІП, як-от кольорові бекграунди та патерни. Сайт також адаптований для різних пристроїв.
Ґвара Медіа поцікавилося щодо кількості коштів, витрачених на таке оновлення та отримала відповідь на запит.
«Сайт отримано відповідно до договору про передачу (відчуження) прав інтелектуальної власності між
Міністерством культури та інформаційної політики України та Кімонікс Інтернешнл Інк. від 15.05.2023 № 5/5. Розробка сайту здійснювалася в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги, кошти державного бюджету України не використовувалися», — відповів державний секретар Юрій Лещук.
Технічна та фінансова допомога зі створення вебсайту надали за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Розробники ресурсу також впровадили більш ефективні методи обробки даних на сервері. Новий сайт відкривається не довше двох секунд.
Наразі сайт працює в тестовому режимі. До 20 жовтня користувачі мають можливість надіслати свої пропозиції на адресу електронної пошти [email protected], які будуть враховані під час доопрацювання сайту.
Читайте ще
Стало відомо, коли відбудеться Радіодиктант національної єдності. Цьогоріч Україна писатиме радіодиктант національної єдності 27 жовтня — у День української писемності та мови, який раніше відзначався 9 листопада.
Про книжки та цікавих людей: Холодногірська бібліотека Харкова. Бібліотека традиційно вважається «місцем, де зберігаються книжки», але такий опис аж занадто обмежує спектр творчості та можливостей Холодногірської бібліотеки у Харкові. Спеціально до Дня бібліотек ми підготували матеріал про місце, що дійсно вартує уваги. Сюди можна прийти за книжкою – і залишити серце. Цей простір переконливо доводить, що бібліотека – це не лише інституція чи будівля-функція у місті, а культурний центр, де збираються цікаві люди.