17 грудня відкриють виставку харківської художниці Поліни Кузнєцової «Часи» у «Київській картинній галереї». 

Це воєнна серія полотен, які мисткиня писала «на маленькій кухні в Естонії, проходячи картина за картиною етапи війни, дивлячись в екран телефону, який був єдиним зв’язком з батьківщиною». Як зазначає сама художниця, вони не мають наративу, лише почуття. 

«Звісно, все що ви тут побачите, створено не про властивість часу, це скоріш рефлексія на часи. На ці “історичні часи”. Хоча невже минуле життя не було історією? Там також щось було: якісь кризи, ковід, дев’яності. Але минуле зникло 24.02», – описує експозицію Кузнєцова. 

Одна з робіт Полін Кузнєцової / instagram.com/polin.ua

Поліна Кузнецова закінчила Харківську академію дизайну та мистецтв. Роботи Поліни зберігаються у приватних колекціях України, США, Китаю, Естонії, Філіппін. 

Художниця вважає, що коли мистецтво стає корисним, воно перетворюється або на дизайн, або на пропаганду. «Я створюю мистецтво. Я ціную гармонійні композиції з трохи конфліктністю. Мені здається, не так страшно вмирати, коли твоє життя схоже на витвір мистецтва – всі грані та сенс були розкриті. Але поки це не так, потрібно виконати себе з усіх сил і головного », – описує свою діяльність Поліна.

Виставка триватиме до 18 січня. 

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.