Організація працюватиме в напрямках відновлення та розвитку вже існуючої мережі.

У Харків повертається офіс ВООЗ. Працівники займатимуться відбудовою лікарень та підтримкою громадян на місцях. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, одним із пріоритетів є комплексна відбудова Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері в місті Ізюм, яка була майже повністю зруйнована внаслідок російських обстрілів.

«Реалізація цього проєкту передбачає три черги. Перша буде коштувати приблизно 750 мільйонів гривень, інші дві – ще майже по 250 мільйонів гривень. Фундація Олени Зеленської профінансувала на 600 тисяч євро відновлення операційного блоку головного корпусу. Сподіваємося на допомогу міжнародних партнерів. Наразі комунікуємо із представниками Катару, а також Німеччини та Франції», – зазначив Синєгубов.

Також за інформацією ХОВА, ВООЗ та адміністрація розглянули план створення у Харківській області Регіонального реабілітаційно-протезувального центру.

Нагадаємо, раніше голова ХОВА розповідав, що Ізюмську центральну міську лікарню Піщанської Богоматері планують відбудувати у три черги. Деякі будівлі можливо відремонтувати, а деякі відновленню не підлягають.

Читайте також

  • На Харківщині найбільше пошкоджених та вже відновлених медзакладів.
  • У Балаклії та Ізюмі продовжують відбудовувати зруйновані лікарні.