Містян закликають передавати речі пов’язані з періодом окупації до Ізюмського музею.

Редакція газети «Обрії Ізюмщини», спільно з Ізюмським краєзнавчим музеєм ім. М.В. Сібільова, повідомила про створення музею окупації в Ізюмі. Містянам пропонують передати артефакти, які залишилися в них з періоду захоплення міста росіянами.

«Якщо ви маєте якісь речі, пов’язані з періодом окупації нашого міста – давайте збережемо їх для історії! Цікавить абсолютно усе – агітаційні листівки, газети, прапори, шеврони, елементи форми, особисті речі окупантів та усе, що свідчить про їхнє перебування на нашій землі. Також потрібні фотофакти подій та їхніх наслідків», – повідомили у виданні.

Усі зібрані речі, за інформацією організаторів, згодом стануть експозицією в музеї.

Для того, аби передати артефакти музею, потрібно звернутися за телефоном: 0668781715 або за електронною адресою: [email protected], obrii.com.ua

Раніше Ґвара медіа говорила з головним редактором «Обріїв Ізюмщини» Костянтином Григоренком про те, як виживають локальні медіа на Харківщині.

Читати також:

  • «Якщо рай на землі є, то він в Україні»: як відновлюється деокупований Ізюм. Це місто перебувало під окупацією шість місяців. У вересні 2022 року, коли Збройні Сили України звільнили місто, тут знайшли масові поховання місцевих жителів і чисельні катівні, які облаштували окупанти.
  • «Окупація у дітей асоціюється з підвалами»: керівниця танцювального колективу про окупований Ізюм. Ми зустрілися з Олесею Білягою у залі для танців, щоб поговорити про життя в окупованому Ізюмі та повернення до викладання.