Щодо джерела фінансування навчання у харківській підземці не змогла надати інформацію директорка департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко під час брифінгу 31 серпня.

«Ми дуже вдячні метрополітену за те, що вони зуміли створити нам такі умови. А я як справжня жінка, як я буду питати де взяли гроші. Не буду зараз щось вигадувати, але я вам скажу що система освіти не витрачала жодної копійки на облаштування умовах в метро. Наприклад, меблі – це наші, шкільні. У нас є нова українська школа, щороку одержуємо меблі. Обладнання, яке в нас буде – ксерокси чи комп’ютери, це візьмемо зі школи», — прокоментувала вона.

Деменко також додала, що міська рада працює із міжнародними благодійними організаціями, аби отримати засоби гігієни для дітей.

Що відомо про навчання у харківській підземці

З початку навчального року в Харкові планують частково впроваджувати змішане навчання. Офлайн вчитимуться, зокрема, деякі школи та університети.

З 1 вересня на п’яти станціях метрополітену облаштують спеціальні класи, в яких будуть навчатися учні з 19 міських шкіл. Це 3% від загальної кількості шкіл регіону.

На час навчання дітей у приміщеннях метрополітену посилять поліцейські патрулі, а працівники ДСНС чергуватимуть для забезпечення протипожежної безпеки.

«Вся решта навчальних закладів середньої освіти впроваджуватиме своє навчання в онлайн-режимі. Тобто жоден із тих закладів не виявив такого бажання», — зазначив Синєгубов.

Читайте також

Харківська область отримала 264,9 млн гривень, зокрема на облаштування укриттів: 225 мільйонів з держбюджету та майже 41 мільйон — з місцевих бюджетів.