Усього в області знеструмлено 22,5 тисячі споживачів.

У Харківській області зафіксовано нові пошкодження електромереж внаслідок бойових дій у двох населених пунктах. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Також за минулу добу енергетикам вдалося відновити електропостачання для 1,3 тисячі споживачів, які залишися без світла внаслідок обстрілів. 

В області знеструмлено 22,5 тисячі точок обліку. Діють мережеві обмеження споживання для близько 203 тисяч споживачів у Харкові та найближчих районах.

Нагадаємо, у Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 17 по 20 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг. У документі вказані назви населених пунктів, вулиць, черги та період, у який проміжок часу не буде світла.

 ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.