У Дрогобичі 24 серпня підпалили кіоск «Кулиничі», проти встановлення, якого протестує громада.

Невідомі молодики кинули в кісок димову шашку, залили МАФ фарбою та закидали яйцями.

Про це стало відомо з відео, яке опублікувало видання «Варто — Галицькі новини».

Прецедент стався близько 14:00, на відео чутно, як один із хлопців радить продавчині вийти з кіоску, бо «буде важко дихати». На запитання продавчині, нащо вони це роблять, група хлопців відповіла, що це їхнє місто й до неї особисто немає ніяких претензій.

Місцеві ЗМІ пишуть, що МАФ відмили в той же день і 25 серпня він працював у звичному режимі.

У Дрогобицькому відділі поліції зазначили, відомостей про схожі випадки стосовно інших МАФів на ранок 25 серпня не надходило. Щодо цього факту порушено справу за ч. 2 ст. 296 ККУ — хуліганство.

ТОВ «Кулиничі» – один із найбільших постачальників хлібобулочних та кондитерських виробів, заморожених напівфабрикатів із дріжджового листкового тіста, яке розташовувалося у Харківській, Київській та Полтавській областях. Підприємство частково релокували до Львова з початком повномасштабного вторгнення.

У чому справа?

У Дрогобицькій громаді тривають суперечки щодо встановлення МАФів. Зокрема через те, що їх встановлюють без дозволу сесії міськради. Тому розпочалися судові процеси між ТОВ «Львівським хлібопекарським комплексом» та Дрогобицькою міськрадою. Також у місті зібрали підписи до петиції, щодо демонтажу МАФів.

ТОВ «Львівський хлібопекарський комплекс» належить колишньому члену партії регіонів Володимиру Мисику, який відомий тим, що подарував золотий батон тодішньому президенту Віктору Януковичу. Опоненти бізнеси також згадують, що в січні 2014 року, Володимир Мисик, як народний депутат, голосував за «Закони про диктатуру».

Останнім часом з’явилося мінімум три незаконних МАФи торгової марки «Кулиничі», які входять до ТОВ «Львівський хлібопекарський комплекс».

Крім того, у Львівській області Володимир Мисик будує великий хлібопекарський завод. Загальний обсяг інвестицій становить 20 мільйонів євро. Виробничі потужності частково перевезли із Харківської області. Будівництво перебуває на завершальному етапі.

Читайте також

  • Податкова до кінця року планує перевірити понад тисячу бізнесів.