Один з багатоквартирних будинків по вулиці 1-го Травня у Балаклії ремонтують за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету.

Багатоквартирний будинок по вулиці 1-го травня у Балаклії ремонтують за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету. Його було пошкоджено у травні 2022 року внаслідок російських обстрілів. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Влучання було в перекриття технічного поверху, також пошкоджено квартири на 9 поверсі. До середини грудня плануємо виконати тут усі роботи. Зокрема, буде відремонтовано покрівлю, перекриття. Повністю утеплимо дах і замінимо частину вікон», – розповів представник підрядної організації Василь Колісник.

До демонтажних робіт на об’єкті бригада взялася минулого тижня.

«У будинку – 45 квартир і проживає понад 100 мешканців. Тому дуже важливо відремонтувати його до холодів. Загальна кошторисна вартість відновлення будинку становить 3 мільйони гривень», – розповіла заступниця начальника Ізюмської РВА Світлана Швід.

Наразі в Балаклійській громаді наразі нараховується 30 тисяч жителів. До повномасштабного вторгнення Росії тут проживало приблизно 40 тисяч мешканців.

Читати також:

  • Понад 400 млн грн виділили на програму єВідновлення в Харківщині. Найбільше компенсацій виділили на Ізюмський район, зокрема Балаклійську та Ізюмську громади.
  • На Харківщині 3 899 заявників уже отримали компенсації за пошкоджене майно на суму більш як 318,3 мільйона гривень, ще 1264 людям незабаром перерахують 107,5 мільйонів.