Нагадаємо, що в перше функція сторіз з’явилась у Snapchat, зараз ця функція доступна у Instagram, Facebook, WhatsApp та YouTube.

Нова функція буде мати назву Fleets. Компанія повідомляє, що запустили бета-версію “сторіз”, що дозволяє публікавати контент на 24 години.

Twitter вже почав тестувати свою функцію у Бразилії. Компанія планує перевірити Fleets протягом кількох місяців, перж ніж запускати у інших регіонах.Процес публікації буде відрізнятись від інших соціальних мереж: Fleets буде більш схожим на текст, хоча формат буде підтримувати аудіо і відео ряд та гіфки.

Як новий функціонал буде працювати?

У Fleets можна буде реагувати на контент, поставивши лайк,  емодзі, коментар та поділитись з друзями. Довжина відео 2 хвилини та 20 секунд, а для комерційних акаунтів буде доступно відео до 10 хвилин.

Головна відмінність Fleets  – це те що все буде зберігатись у вертикальному положенні. Тобто, щоб подивитися весь матеріал однією людини, достатньо свайпнути вниз, доки вони не закінчаться, а щоб перейти на іншу людину, то треба свайпнути вправо або вліво.

 

Теги:

#Facebook #Fleets #Snapchat #Twitter #WhatsApp #соціальні мережі #сторіз