Харківське комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало публічну закупівлю модульних збірних вагончиків за 1 350 830 грн. Про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro, повідомляє Ґвара Медіа.

Мова йшла про закупівлю двох модульних збірних вагончиків – №3 та №4. Їхній розмір – 6,1 метра х 2,5 метри, а висота приміщення – 2,4 метра.

Такі металоконструкції розраховували під снігові та вітрові навантаження, які притаманні Харкову. Корисні навантаження були прийняті в розмірі 200 кг/м2, як для службових приміщень адміністративного характеру використання, також мати антикорозійний захист та покриті фарбою.

Журналіст Ґвара надіслав у КП запит на доступ до публічної інформації щодо доцільності таких вагончиків та отримав відповідь, що на балансі підприємства немає модульних збірних вагончиків.

Також виконуюча обов’язки директора КП Оксана Лимар у відповіді на запит додала, що у звʼязку із необхідністю вжиття заходів з відновлення після обстрілів зі сторони країни-агресора, здійснення поточних ремонтів, забезпечення утримання обʼєктів, що знаходяться на балансі КП, актуальним є питання щодо організації приміщень для зберігання робочого інструменту, перевдягання, а також відпочинку працівників під час здійснення таких робіт, зокрема і у відділених паркових зонах.

19 березня 2024 року стало відомо про відміну від цієї публічної закупівлі. Причина – відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

«Під час проведення процедури щодо Закупівлі була встановлена необхідність зміни конфігурації та складових модульних збірних вагончиків, що впливають на їх вартість, у тому числі очікувану вартість предмету закупівлі. Враховуючи відсутність технічної можливості вносити зміни в річний план та у відповідні пункти закупівлі, подальша потреба в Закупівлі відсутня», – йдеться у коментарі до відмови.

Про Центральний парк

Торік колишній «Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького» в Харкові перейменовували двічі – спочатку він став «Центральним парком культури та відпочинку», а вже у серпні 2023 року отримав сучасну назву – «Центральний парк».

З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року і по цей час не працюють атракціони через ризик обстрілів. Парк неодноразово ставав ціллю для російської артилерії та ракет. Внаслідок російських обстрілів зруйновані та пошкоджені 20 атракціонів.

7 лютого 2023 року ракета С-300 влучила в землю на території тоді ще парку Горького. Поранених внаслідок ракетного удару немає. Тоді на місці влучання ракети утворилася вирва.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!