27 лютого в етері національного телемаратону Терехов зазначив, що в такий спосіб росіяни намагаються посіяти паніку серед харків’ян. 

«Це ІПСО, мета якої —— спричинити хвилювання серед людей у Харкові. Але харків’яни згуртовані. Вони підтримують і будуть підтримувати ЗСУ. Як два роки тому ми відстояли наше місто, так будемо відстоювати й зараз. Тим паче, що сьогодні ми краще укріплені», — зазначив Терехов. 

За його словами, для захисту міста були збудовані фортифікаційні споруди. Крім того, 20 лютого в етері телемаратону начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що російські війська посилюють обстріли прикордонних районів Харківщини та продовжують штурмувати позиції українських захисників на Куп’янському напрямку, намагаючись зайняти вигідні висоти. Проте, попри скупчення російських сил, українці стримують натиск і не здають своїх позицій.

Що відомо про заяву росіян щодо «підготовки до здачі міста»

Цю заяву поширили російські Telegram-канали. Вони пишуть, що командири 125-ї бригади тероборони нібито обговорюють здачу Харкова військам окупантів.

Як доказ росіяни показують частину листування, у якій нібито військовий розповідає про плани України віддати місто Російській Федерації.

Читайте також

  • «Росіяни нав’язують нам почуття безвиході, щоб ми хотіли здатися»: як російські фейки змінюють настрої в Харкові