Криптовалюта увірвалась в наше життя кілька років тому і досі не полишає топ-чарту пасивного виду заробітку. Люди проходять навчання, курси, вдосконалюють свої навички у крипті — роблять все для того, аби відійти від надокучливої роботи в офісі й почати жити та працювати із задоволенням. 

Думаємо, що ви і так все знаєте про крипту, але чи багато ви знаєте про криптогаманці? У цьому матеріалі ми підготували огляд одного з них — апаратного гаманця Ledger nano S.

Ledger nano S – апаратний гаманець для криптовалюти, який створила молода компанія Ledger у 2016 році.

З тих пір і по сьогоднішній день цей апаратний гаманець є найбільш популярним у світі. Ledger Nano S можна придбати всього лише за 79 доларів на офіційному сайті. 

Для чого потрібен Ledger nano S?

Пояснюємо коротко для тих, хто не знає, що таке апаратні гаманці. Апаратний гаманець — це холодний тип гаманця, на якому можна зберігати криптовалюту. Він повністю ізольований від онлайн середовища, що, у свою чергу, дозволяє безпечно зберігати гроші подалі від онлайн атак.

Особливості Ledger nano S

Апаратний гаманець від компанії Ledger є мультивалютним і підтримує понад 1100 монет та токенів. Він підключається за допомогою Micro USB, не має вбудованої батареї, на відміну від старої версії. Гаманець оснащений LED екраном з роздільною здатністю 128×32 пікселя і може виступати в ролі U2F автентифікатора. Ledger nano S також має вбудований генератор паролів на базі Seed фрази.

Пристрої, які підтримує гаманець:

Windows 8.1+;
MacOS 10.14+;
Linux;
Android 7.0+ (за допомогою OTG кабелю);
iOS (лише режим моніторингу).

Інтерфейси:

Ledger live;
Metamask;
Electrum;
My Ether Wallet;
MyCrypto и другие.

Що ви знайдете в наборі за 75 доларів крім, криптогаманця?

Крім самого апаратного гаманця, в комплекті є Micro USB кабель, три картки для запису вашої Seed фрази, спеціальне кільце та шнурки, що дозволять носити пристрій на шиї або як брелок.

Як працює Ledger nano S?

Для роботи з Ledger nano S ви використовуєте лише дві кнопки. Решта основних дій виконуються через комп’ютер або телефон. Однак обов’язковим етапом є підтвердження через апаратний гаманець за допомогою фізичного натискання кнопки. Це дозволяє вберегти вас від спустошення гаманця через віддалений доступ до вашого комп’ютера або смартфона.

Єдиним і, можливо, головним мінусом цього пристрою є необхідність встановлення додатку для роботи, вага якого не перевищує 150 кб, але з огляду на пам’ять пристрою (близько 1мб) це може стати проблемою.

Існує поширена думка, мовляв, якщо ви видалите додаток — вся ваша криптовалюта згорить або просто зникне, проте це зовсім не так. Ваші гроші нікуди не зникнуть. Щоб знову почати з ними працювати, потрібно просто заново встановити додаток даної криптовалюти.

Отже, ми розповіли вам про всі переваги і недоліки цього криптогаманця. Вибір виключно за вами і за вашими 75 доларами. Ми ж вважаємо, що Ledger nano S цілком заслужено можна вважати одним з найкращих та найбільш вигідних варіантів для збереження коштів, які постійно перебуватимуть у безпеці, отже, вам не потрібно буде за них хвилюватись.

Матеріал в рубриці “Пряма мова” є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору авторів – команди iCases. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції Gwara Media може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія в рамках власної редакційної політики.

Теги:

#криптовалюта #реклама #Ledger