Студія Вільямсона Куррана виконала роботу зі своїми новими проектами для проспекту Лондонського університету мистецтв. Університет також має  шість коледжів: Коледж мистецтв Камбервелл, Центральний Сент-Мартінс, Коледж мистецтв Челсі, Лондонський Коледж комунікацій, Лондонський коледж моди та Вімблдонський коледж мистецтв.

Світові потрібна творчість матеріали

Новий дизайн проспекту демонструє понад 100 індивідуальних обкладинок студентських робіт. Засновник студії Кріс Курран каже: “Випускники шести колективних коледжів стають лідерами у своїх дисциплінах дизайну по всій широті творчої індустрії. Наше завдання полягало в тому, щоб розробити надихаючі матеріали”.
У центрі проекту знаходяться роботи студентів та історії, що стоять за ними. Дизайнери мали на меті «знайти високо наочний спосіб виграти та відзначити як роботи студентів», – каже Курран.

Студія UAL  випустила декілька друкованих обкладинок, на яких  демонструються різні студентські роботи. «Результатом цього було виробництво понад 100 унікальних обкладинок і, в свою чергу, захоплення різноманітним дизайном у шести коледжах», – каже Курран.

Світові потрібна творчість

Назва проекту “Тому що світові потрібна творчість” відображається на обкладинці і використовується протягом останніх трьох років. “Цей заклик до дії дозволив нам підкреслити, для чого потрібна творчість. Він має значення як для художнього освіту, так і для студентів, які творять”, – каже Курран. Концепція #beyondtheworldneedscreativity, де студенти діляться своїми роботами, процвітає у соціальних мережах.
Світові потрібна творчість

Щоб якнайкраще показати роботу, студія використовувала великі повноцінні зображення, серед яких є знімки фотографа року світу Sony та випускником CSM Елісом Томлінсоном). Історії студентства розповсюджуються у всьому виданні, щоб “інформувати, хвилювати та залучати брати участь у проектів” потенційних студентів.

Теги:

#студенти #практика