Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що поява петицій щодо його звільнення є нормальним демократичним процесом.
«Мене звільняють із першого дня призначення. Це така сфера, на мою думку, як футбол чи приготування борщу, де всі знають, що зробити краще, в який спосіб і завдяки кому», – сказав Ткаченко під час зустрічі з громадськістю.
Ткаченко додав, що готовий відповідати на конкретні запитання та претензії, проте якщо комусь не подобається його обличчя, «I’m sorry», — додає очільник МКІП.
Другу петицію із закликом звільнити Олександра Ткаченка зареєстрували 7 березня 2023 року. За три місяці вона набрала потрібну кількість голосів. Автор петиції Юрій Шиян вважає, що перебуваючи на посаді міністра, Ткаченко своєю діяльністю в міністерстві призвів до стагнації в культурній сфері.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розглянув цю петицію про звільнення міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та відповів, що не знайшов фактів, які б давали підстави позбавити посади очільника МКІП.
Читайте ще
- «Ткаченко геть з посади»: міністр культури відреагував на акцію за його відставку. На одному з найбільших культурних заходів України, «Книжковому Арсеналі», у Києві 23 червня відбулася дискусія, в якій взяв участь очільник Міністерства культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. На неї прийшли активісти з плакатами про відставку чиновника.
- Очільник Міністерства культури інформполітики України Олександр Ткаченко став на сторону активістки Дарини Вдовенко, яка вийшла в Харкові з плакатом «Харків без Лободи».