Чотири постраждалих перебувають в реанімації у важкому стані.

Наразі у лікарні залишаються 15 постраждалих внаслідок обстрілу бази відпочинку в Черкаській Лозовій на Харківщині. Їх стан переважно середній, четверо людей у важкому стані. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«4 перебуває в реанімації у важкому стані, 11 – у відділеннях терапії, нейрохірургії, хірургії. Їхній стан середньої тяжкості», – розповів він.

Ще семеро людей були доставлені до медзакладу 19 травня внаслідок ворожих обстрілів. Вони перебувають у стані середньої тяжкості. Також у лікарні, за словами Синєгубов, на стаціонарі знаходиться четверо евакуйованих із травмами, які отримали напередодні.

19 травня близько 11:00 російські військові двічі ударили по базі відпочинку неподалік села Черкаська Лозова Малоданилівської громади на Харківщині. Загинуло шестеро людей. Серед них — жінка на 7 місяці вагітності. 28 людей постраждали, серед них дитина та два працівника швидкої. Журналісти Ґвара Медіа задокументували наслідки злочину РФ, фоторепортаж можна переглянути за посиланням.

Читайте також

  • Після обстрілів Харківщини 19 травня в лікарнях знаходиться 22 людини.
  • Внаслідок обстрілу центру Харкова постраждали дві жінки.