Чоловік влаштувався до правоохоронних органів під час окупації Куп’янська.

Харківська обласна прокуратура підозрює 24-річного колишнього правоохоронця у добровільній співпраці з РФ. За даними слідства, чоловік на третій день повномасштабного вторгнення на службовому автомобілі супроводжував колони військової техніки РФ по території Куп’янська, а також селищ Ківшарівка та Куп’янськ-Вузловий. 

«Згодом підозрюваний оформлював матеріали про правопорушення відповідно до законодавства рф, ніс службу на блокпостах, збирав пояснення у осіб тощо. Також він незаконно відбирав авто у місцевих мешканців та передавав їх окупантам», – ідеться в повідомленні.

Вже у липні 2022 року, повідомляють в прокуратурі, чоловік обійняв посаду інспектора дорожньо-патрульної служби при окупаційній адміністрації, а за декілька місяців став патрульним у Куп’янську.

Напередодні деокупації Харківщини експоліціянт втік на території РФ, де й нині переховується від українського слідства. Вирішується питання щодо оголошення його у розшук.

Нагадаємо, 58-річного мешканця Харкова підозрюють у виправдання збройної російської агресії проти України. Раніше його підозрювали у передачі інформації про розташування ЗСУ представникам РФ.

Читайте також

  • Катували 16-річного хлопця: прокуратура оголосила підозру трьом мешканцям Куп’янська