Бренд J.W. Anderson представив одразу дві колекції: круїзну і чоловічу. Замість онлайн-показу, який найчастіше вибирають бренди як альтернативу живому шоу, модельєр Джонатан Андерсон розіслав редакторам і друзям бренда «шоу в коробці»: у середині є знімки колекції, зразки тканин і засушені квіти. І обов’язковий аксесуар – маска для обличчя.

Фотографії одягу зроблені в найрізноманітніших форматах: у вигляді листівок, знімків і постерів. «Я подумав, що в такий невизначений час шоу саме має прийти до вас», – написав дизайнер вручну на одній з листівок. Коробка нагадує капсулу часу.

«Сподіваюся, хтось поставить ці речі на книжкову полицю, – говорить Андерсон. – А потім, років за 10, наткнеться на коробку під час прибирання квартири і згадає: це був той час, коли ми провели чотири місяці на карантині. Це було реальністю».

Дизайнер використовує об’ємні силуети, чисті кольори та сюрреалістичні образи: лукбук зняли на манекенах з дерева і металу, а замість голови в них – в’язані кола, що нагадують широкополі капелюхи. Їх створив індустріальний дизайнер Бертьян Пот, а маски для чоловічої колекції намалював іспанський художник Пол Англад. Манекени зроблені з підручних предметів.

До колекції увійшли шовкові сукні: з оптичним принтом, помпонами і зшиті з різних шматків тканини. У чоловічій колекції з’явилися кейпи (предмет верхнього одягу вільного крою без рукавів), зшиті в техніці печворк, кардигани в підлогу і сорочки з мережив. Сумки створені з виловленого в океані пластика.

Подивитися «шоу в коробці» можна в інстаграмі Джонатана Андерсона.

 

 

Теги:

#карантин #мода