Бренд J.W. Anderson представив одразу дві колекції: круїзну і чоловічу. Замість онлайн-показу, який найчастіше вибирають бренди як альтернатива живому шоу, Джонатан Андерсон розіслав редакторам і друзям бренду “шоу у коробці”: всередині знаходяться знімки колекції, зразки тканин і засушені квіти. І обов’язковий аксесуар – маска для обличчя.

Фотографії одягу зроблені у самих різних форматах: у вигляді листівок, знімків і постерів. Навіть коли весь світ пішов в онлайн, ніщо не замінить фізичного досвіду. “Я подумав, що в такий невизначений час шоу саме має прийти до вас “, – написав дизайнер вручну на одній із листівок. Коробка нагадує капсулу часу.

“Сподіваюся, хтось поставить ці речі на книжкову полицю, – говорить Андерсон. – А потім, років через 10, наткнеться на коробку під час прибирання квартири і згадає: це був той час, коли ми провели чотири місяці на карантині. Це було реальністю “.

Поки почуття реальності від нас йде, дизайнер звертається до об’ємних силуетів, чистих кольорів і сюрреалістичних образів: лукбук зняли на манекенах з дерева і металу, а замість голови у них – в’язані кола, що нагадують широкополі капелюхи. Їх створив індустріальний дизайнер Бертьян Пот, а маски для чоловічої колекції намалював іспанський художник Пол Англад. Манекени, за словами бренду, створили з підручних предметів.

«Хвилеподібний потік текстур, зображень і форматів, націлені на одну єдину мету: передати почуття оптимізму», – пише про “шоу у коробці” Джонатан Адерсон.

До колекції увійшли шовкові сукні: з оптичним принтом, помпонами і зшиті з різних шматків тканини. У чоловічій колекції з’явилися кейпи (ред. предмет верхнього одягу вільного крою без рукавів), зшиті в техніці печворк, кардигани довжиною в підлогу і сорочки з мережив. Сумки створені з виловленого в океані пластика.

Вересневих шоу, як його власного бренду, так і модного будинку Loewe, не буде. “Коли хто-небудь отримував задоволення від онлайн-шоу?” – запитує Андерсон, розмірковуючи над майбутніми тижнями моди. В епоху Діджитал його підхід здається куди більш новим, ніж технології віртуальної реальності.

Подивитися “шоу у коробці” можна в Instagram Джонатана Андерсона.

 

 

Теги:

#"Шоу у коробці" #Джонатан Андерсон #мода #Онлайн-показ