П’ятнадцять українських музикантів:  Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine, Оfliyan та інші об’єдналися, щоб через музику донести українцям важливу думку: ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації. Таким чином, вони підтримали українську ЛГБТ-спільноту.

Таким чином, артисти прагнуть створити найбільшу музичну колаборацію в світі, і показати, що підтримки рівності для ЛГБТ в Україні набагато більше, ніж може здатися. «Для мене важливо було долучитися до проєкту «Різні. Рівні», бо я максимально різною та рівною відчуваю себе. З дитинства у мене сім’я вкладала поняття вибору. Тема толерантності більше ніж актуальна в Україні. Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі й обговоренні, що саме вважається толерантністю», – розповіла співачка Аліна Паш.
Режисеркою музичного кліпу стала Анна Бурячкова. «Чим більше ми говоритимемо вголос, чим більше знайомитимемо людей із розумінням і прийняттям себе та інших, тим швидше ситуація буде покращуватись. Це не лише стосується ЛГБТ ком’юніті, а і загальної рівності та інакшості», – розповіла Бурячкова.

Різні.Рівні – це ще й онлайн-проект, частиною якого може стати кожен бажаючий. За допомогою віртуальної студії звукозапису на сайті  кожен може заспівати разом із зірками. В кінці пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб висловити свої слова підтримки, висловити позицію або заявити про толерантність

Теги:

#Alina Pash #Constantine #Gurt [O] #KRUTЬ #Latexfauna #YUKO #Анна Бурячкова #Оfliyan #Підтримка ЛГБТ-спільноти #Різні. Рівні #Сергій Бабкін #Толерантність