52-річній жінці з Куп’янська-Вузлового на Харківщині заочно повідомили про підозру у співпраці з представниками РФ.

Про це повідомила пресслужба облпрокуратури.

За даними правоохоронців, під час окупації Куп’янська-Вузлового місцева мешканка добровільно погодилась працювати з представниками РФ. У серпні 2022 року жінка обійняла посаду «главного специалиста отдела обслуживания граждан отделения Пенсионного фонда Купянского района».

Підозрювана / Фото: Харківська обласна прокуратура

«Колаборантка переважно займалась прийомом заяв щодо надання так званої “матеріальної допомоги” від окупаційної адміністрації, а також забезпечувала виготовлення тимчасових посвідчень, яки використовувались мешканцями для отримання цієї допомоги», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прокуратурі, жінка виконувала свої обов’язки до моменту деокупації Куп’янського району. Наразі вона перебуває на тимчасово окупованій території. Правоохоронці вирішують питання щодо оголошення її у розшук.

Читайте також

  • Прокуратура завершила спеціальне розслідування щодо колишньої поліцейської, яка під час окупації Куп’янська перейшла на бік Російської федерації. Наразі правоохоронці направили до суду обвинувальний акт за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану.
  • 16 квітня Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення з посади судді Балаклійського районного суду Харківської області, якого обвинувачують у державній зраді.
  • Правоохоронці повідомили про підозру 61-річній жінці, яка підозрюють у роботі в окупаційній адміністрації Куп’янська.