Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» уклало 19 договорів сумою понад 2 мільйони гривень з ТОВ «Харківстройсіті» на відновлення асфальту в Харкові. Варто відзначити, що всі договори уклали без проведення аукціонів.

Про це повідомив Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель «ProZorro».

Серед адрес, де планується проведення робіт, є:

  • Волонтерська, Лагерна, Велика Панасівська, Старопрудна, Гвардійців Широнінців, Академіка Павлова, Владислава Зубенко, Героїв Праці, Малиновського, Академіка Барабашова, Холодногірська, Іллінська, Дружби Народів, Валентинівська, Борзенко та Метробудівників.

Фірма-підрядник належить Віталію та Володимиру Лепехіним. Віталій Лепехін також нею керує. Раніше власниками фірми були Андрій та Дмитро Єдикіни. Варто зазначити, що Андрій Єдикін раніше був керівником та підписантом ТОВ «Харківспецбуд».

Читати також:

  • У Харкові за 7,5 мільйонів гривень виловлять безпритульних тварин. Упродовж 2023 року в Харкові планують відловити та зробити ветеринарну обробку для 1120 безпритульних собак, а також провести біостерилізацію та вакцинацію для 800 тварин.
  • Зруйновану ракетою будівлю Харківського університету готують до ремонту. Для проведення демонтажних робіт Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова уклав договір із ПАТ «Трест-Житлобуд-1». Вартість робіт складає 1,38 мільйона гривень.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.