Безпілотники придбані на зекономлені кошти з бюджету Куп’янської громади.

П’ять підрозділів, які тримають оборону по лінії фронту у Харківській області отримали чергову партію з 20 дронів. Їх придбали за кошти зекономлені з бюджету Куп’янської міської територіальної громади. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«13 безпілотників придбали завдяки зекономленим коштам територіального медичного об’єднання, ще 7 – силами працівників міської та районної МВА, які спрямували свій одноденний заробіток на підтримку ЗСУ», – ідеться в повідомленні.

За словами Синєгубова, за минулий рік Куп’янська громада передала майже 200 дронів, 5 автомобілів, тепловізори, зарядні станції та інше на суму 34 мільйони гривень.

Нещодавно деокупованим районам Харківщини передали 13 нових спеціалізованих автівок. Їх загальна вартість майже 2 мільйони євро. Серед автівок: 2 вантажівки для перевезення гумдопомоги, 2 машини для доставки води, 4 самоскиди, 5 вантажно-пасажирських авто. Їх передали на комунальні підприємства Куп’янського, Ізюмського та Чугуївського районів.

Читайте також

  • Інтерв’ю з начальником Харківської ОВА Олегом Синєгубовим про оборону регіону, ППО та війну.
  • Харківські бійці на Бахмутському напрямку знищили російську техніку на 10 млн $.