Волонтери, за словами міністра, забезпечують армію на 3%.

За словами міністра оборони Олексія Резнікова один день війни коштує Україні 100 мільйонів доларів. Про це він розповів в інтерв’ю Укрінформ. 

«День війни коштує нам 100 мільйонів доларів. А тепер візьміть бюджети всіх поважних великих волонтерських фондів, подивіться, скільки вони збирають. І держава, яка витрачає 100 мільйонів доларів на добу в цілому. От просто вдумайтеся. Тому несправедливо пред’являти претензії державі – військово-політичному керівництву, всім – від місцевих керівників до парламенту, уряду, Президента, що все роблять волонтери. Це не так», – зазначив Резніков.

За словами міністра оборони, поставки від волонтерів з початку повномасштабного вторгнення складають 3% від усього, що потрапляє на фронт. Однак, Резніков підкреслив, що армію фактично забезпечують громадяни України, які працюють та сплачують податки.

«Армія сьогодні – найбільший споживач коштів. Але ж кошти потрібні й на утримання країни в цілому: на інфраструктуру, на відновлення, на підтримку соціально незахищених. Тому треба працювати і платити податки. Треба бізнесу бути активним і підтримувати підприємців», – додав міністр оборони.

Нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду заявив, що 100% податків громадян та бізнесу держава направляє на забезпечення потреб Сил безпеки та оборони України.

Читати також:

  • В Україні вже майже мільйон учасників бойових дій – Рєзніков.
  • Харків перерахував 825 мільйонів гривень на потреби військових з початку війни.