Харків’янам до кінця 2022 презентують нову стратегію міста. Про це говорили на засіданні робочих груп, яке організувала економічна комісія ООН, повідомляє Суспільне. 

«Концептуально новий вигляд транспортної системи, інфраструктури міста ми презентуємо найближчим часом. Це буде окремим розділом оновленого генерального плану міста. До кінця року ми хочемо вивести загальну стратегію бачення тих нових підходів і нових проєктів, які будуть включені у генплан», — сказала директорка Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Ольга Дем’яненко.

Серед містян вже проводили опитування, яким вони хочуть бачити Харків, зазначив міський голова Ігор Терехов: «Це свідомий вибір харків’ян на користь європейської інтеграції, європейських цінностей та демократичних інституцій. Для нас це вкрай важливо», – сказав Терехов.

За його словами генплан почали розробляти з початку повномасштабного вторгнення Росії.

«Ми взялися за генеральний план розвитку Харкова, який включатиме і культурну спадщину міста, і житловий сектор міста, і промисловість, і зелені зони та водоймища, і науковий потенціал міста, і студентський потенціал міста. Ми вже розробили декілька етапів, які, я впевнений, будуть втілені у життя за підтримки Економічної комісії ООН, банків».

  • Лікарні Харківщини отримали генератори, а водії – нові переправи.