Український фонд стартапів анонсує програму Sсience&Business – GIST Pitch Days, повідомляють у Мінцифрі.

Ініціатива Science&Business — GIST Pitch Days створена для підтримки науковців та підприємців з готовими наукоємними рішеннями, які розв’язують проблеми економіки та її розвитку. Кожен проєкт у сфері

  • охорони здоров’я,
  • агро- та біотехнологій,
  • енергетики та екології,
  • промисловості та інфраструктури

отримає шанс поборотись за фінансову підтримку. Під час заходу учасники зможуть отримати досвід презентації власних ідей та почути корисний фідбек від експертів. За результатами відбору протягом двох пітч-днів, 24 найкращих стартапи отримають допомогу від GIST розміром 5 тисяч доларів.

Заявки на участь подаються включно до 20 грудня за посиланням. Захід проводиметься в Zoom. Робоча мова – англійська.

Про Sсience&Business 

Серія заходів від Українського фонду стартапів (USF) та МОН України, що проводяться з метою поєднання потенціалу новаторів, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів та інвестицій.

Що таке GIST?

Це ініціатива Державного департаменту США «Глобальні інновації через науку та технології», що надає можливість молодим новаторам через мережеве спілкування, розвиток навичок, наставництво та доступ до фінансування розробки рішень для стартапів, які розв’язують проблеми економіки та її розвитку.  

  • Для українців запускають STEM-курс від науковців Оксфордського й Гарвардського університетів.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.