Найпопулярніші локації світу у рамках акції #LightUpUkraine вимкнули світло. Таким чином 19 країн висловили свою солідарність з Україною.

Акція пройшла на тлі візиту Президента Зеленського до США, де обговорюють всебічну підтримку України під час повномасштабної війни.

Серед найбільш відомих місць у світі: римський Колізей та Сіднейська опера, Європарламент та будівлі інституцій ЄС в Брюсселі та парламенту Шотландії в Единбургу, мерії Парижа та Порто, головні різдвяні ялинки Нью-Йорка біля Рокфеллерівського центру та Лондона на Трафальгарській площі, а також у Празі, Ризі, Софії, Вроцлаві, Турку, Вільнюсі, знаменита телевежа Торонто,

Першим до акції приєднався нью-йоркський Карнеґі-хол. Там вимкнули світло 4 грудня 2022 року під час концерту на честь 100-річчя української різдвяної мелодії «Щедрик».

«Коли вимикається світло, це завжди сприймається як дещо незвичне. Але коли проводиш без нього чотири, десять, двадцять годин або навіть днів і починаєш звикати до темряви, – це найгірше, що може статись.

Це означає, що світло – не єдине, що у вас хочуть забрати. Це посягання на кожну частину вашого життя. Саме так ми живемо в Україні зараз – захищаючись від ворога, який прийшов нас знищити», – звернувся президент Володимир Зеленський.

Відвідувачів закликали долучитися до збору коштів через фандрейзингову платформу UNITED24 на генератори для українських лікарень. Планують зібрати 10 мільйонів доларів.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.