Цьогоріч Уряд виділив 1,5 мільярда гривень на ці потреби.

В Україні на укриття в школах та дитсадках наступного року планують виділити 2,5 мільярда гривень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«За даними ОВА, спорудами цивільного захисту станом на листопад цього року забезпечено майже 80% закладів. Цьогоріч Уряд виділив загалом 1,5 млрд грн субвенції на ці потреби. Наступного року передбачаємо на укриття 2,5 млрд грн», – ідеться в повідомленні.

Шмигаль наголосив, що насамперед комфортні та безпечні умови для навчання потрібно забезпечити у прифронтових областях, аби якнайбільше учнів могли навчатися очно. 

Прем’єр-міністр також доручив Міністерству освіти і науки, Мінінфраструктури, Мінфіну спільно з обласними військовими адміністраціями забезпечити реалізацію проєктів будівництва й реконструкції укриттів у закладах освіти коштом відповідної субвенції з держбюджету.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Ігор Терехов показав процес будівництва бомбосховища в Індустріальному районі, яке зможе вміщувати 450 дітей.

Читайте також

У селі Коротич Харківського району розпочали будівництво підземного укриття, в якому зможуть навчатися діти, повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.