Найбільше є потреба у резус-негативній крові першої групи.

У Харківському обласному центрі служби крові виникла термінова потреба у крові першої негативної групи. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«У час війни потреби в крові значно виросли. Не зволікайте і заплануйте донацію у своєму місті. Зараз термінова потреба крові виникла у Харківському обласному центрі служби крові. Необхідна O(I) Rh (–) – резус-негативна кров першої групи», – ідеться в повідомленні.

У МОЗ наголосили, що потреби центрів динамічні та змінюються щодня залежно від обставин, тому бажаючим здати кров перед донацією рекомендують телефонувати для довідки за номером: (095) 570-47-66;

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни Центр працює в підвальному приміщенні. Крім того, мешканці області можуть викликати виїзну бригаду, зазначили в ХОВА. Фахівці прибудуть до населеного пункту, якщо збереться до 30 охочих здати кров. Зв’язатися з ними можна за номером: 095 570 4766. За умови більшої кількості охочих — до громади прибуде виїзна бригада Центру.

Про те, як обласний центр служби крові працював у перші дні повномасштабного вторгнення РФ та як функціонує зараз, читайте в матеріалі Ґвара Медіа.

Читайте також

  • «Центри життєстійкості» планують розробити в кожній громаді України