За добу з небезпечних районів Харківської області евакуювали 19 дітей з родинами. Станом на сьогодні евакуйовано з двох громад 69 дітей: Вільхуватської — 28 та Великобурлуцькій — 41.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Це зумовлено тим, що РФ посилила обстріли по прикордонних населених пунктах Харківщини. Російські військові щодня завдають близько 10 авіаударів по прифронтових і прикордонних населених пунктах Харківської області, розповів Синєгубов.

За останню добу військові РФ з артилерії та мінометів обстріляли щонайменше 15 міст та сіл Харківської області, серед них: Синьківка, Уди, Стрілеча, Стариця, Берестове. Авіаударів зазнали: Обухівка, Амбарне, Куп‘янськ, Петропавлівка.

Нагадаємо, що 7 березня на Раді оборони Харківської області ухвалили рішення щодо примусової евакуації дітей із батьками або їх опікунами для 18 населених пунктів Великобурлуцької та Вільхуватської територіальних громад.

Евакуація здійснюється безплатно. Для попереднього запису необхідно зателефонувати на гарячу лінію Харківської ОВА з питань проведення евакуації за номером: 0 800 339 291. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

Читайте також

  • На Харківщини четверо людей постраждало внаслідок обстрілів росіян вдень 11 березня
  • Понад 700 разів РФ обстріляла Лимано-Куп’янський напрямок