Вночі проти 7 лютого в приватному будинку у селищі Коротич Харківського району внаслідок підриву невідомого вибухонебезпечного предмета загинула дитина.

Про це повідомила пресслужба ДСНС Харківської області.

Уточнюється, що загибла дитина – це 10-річний хлопчик.

Наразі на місці події працюють правоохоронці, котрі з’ясовують всі обставини.

UPD: за попередніми даними від поліції, у кімнаті дитини здетонував підривач А670 до снарядів.

‎«Вночі батьки прокинулися від звуку вибуху в кімнаті сина та виявили дитину без ознак життя‎», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що слідчі відкрили кримінальне провадження з приміткою «нещасний випадок», також правоохоронці встановлюють походження боєприпасу. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що напочатку лютого в місті Ізюм біля річки Сіверський Донець четверо людей постраждали від вибуху невстановленого боєприпасу. Так, один із чоловіків знайшов боєприпас, взяв його в руки, і той здетонував. Постраждалих відвезли до лікарні, це чоловіки віком 35, 36, 40, 51 років.

Станом на ранок 3 лютого, за даними речниці очільника ОВА Олени Шаповал, троє з чоловіків продовжують перебувати в лікарні у тяжкому стані.

Як діяти при виявленні підозрілих предметів?

  • Не підходити до таких знахідок, не торкатися і не пересувати їх, не допускати інших людей;
  • Не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
  • Дочекатися прибуття фахівців, вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.

Куди звертатися?

  • Зателефонувати за номером 101 або 102
  • Залишити заявку через мобільний додаток MineFree. Завантажити його можна через AppStore (для користувачів IOS) та Google Play (для користувачів Android)
  • Залишити заявку через мобільний додаток ДСНС. Завантажити його можна через AppStore (для користувачів IOS) та Google Play (для користувачів Android)

Читайте також

  • У Золочівській громаді на вибухонебезпечному предметі підірвався чоловік.
  • На Харківщині постраждав чоловік внаслідок вибуху ручної гранати.